PowerExpert SRM 5.0

Firma PowerQuest, zajmująca się oprogramowaniem do zarządzania pamięcią masową, wprowadziła oprogramowanie PowerExpert SRM 5.0, umożliwiające zarządzanie zasobami pamięci w środowisku Windows w czasie rzeczywistym.

Firma PowerQuest, zajmująca się oprogramowaniem do zarządzania pamięcią masową, wprowadziła oprogramowanie PowerExpert SRM 5.0, umożliwiające zarządzanie zasobami pamięci w środowisku Windows w czasie rzeczywistym.

Zarządzanie zasobami pamięci masowej SRM (Storage Resource Management) zapewnia większą przejrzystość i kontrolę nad znajdującymi się w sieci systemami pamięci masowej. PowerExpert SRM 5.0 pozwala administratorowi na identyfikowanie i odzyskiwanie niewykorzystanych obszarów na dysku, blokowanie niepożądanych typów plików, jak również na nakładanie odpowiednich ograniczeń na poszczególnych użytkowników, katalogi czy aplikacje. System umożliwia proste i szybkie czyszczenie katalogów - również zdalnie z bezpiecznego interfejsu webowego.

Zobacz również:

  • Kluczowa rola infrastruktury przechowywania danych w rozwiązaniach biznesowych
  • Huawei prezentuje zaawansowaną ofertę rozwiązań dla centrów danych
  • Chrońmy swoje IT przed przerwami w dostawie prądu

PowerExpert SRM 5.0 umożliwia centralne zarządzanie całą pamięcią w środowisku Windows (z konsoli webowej), monitorowanie przekroczeń wartości progowych ustalonych na podstawie reguł polityki zarządzania i udostępniania zasobów. Konsola może integrować się z innymi systemami i środowiskami poprzez protokoły SNMP, DCOM oraz rozbudowane środowisko skryptowe.

PowerExpert SRM 5.0 zawiera poprawioną obsługę Active Directory oraz zmieniony algorytm skanowania plików, dzięki któremu raporty generowane są szybciej niż w poprzedniej wersji. Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem:http://www.powerquest.com/powerexpert.

PowerQuest PowerExpert SRM 5.0 jest dostępny u autoryzowanego dystrybutora oprogramowania PowerQuest w Polsce w firmie S4E. Ceny są zróżnicowane w zależności od liczby nabytych licencji.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200