Poręczna nawigacja 3,5 cala dla turystów - BLOW GPS 35V

BLOW wprowadził do sprzedaży kompaktową, multimedialną nawigację o przekątnej ekranu 3,5 cala, która doskonale sprawdza się w roli nawigacji samochodowej jak również w turystyce pieszej - BLOW GPS 35V.

PC World Testy: GPS

Nawigacja BLOW GPS35V, wykorzystująca procesor ARM 400MHz i precyzyjny odbiornik satelitarny SirFStar 4410, oferowana jest w zestawie z programem AutoMapa 6.2 w wersji Polska XL lub Europe. Szczegółowe mapy, z których korzysta urządzenie zawierają wiele dróg polnych i leśnych oraz plany miejscowości i dróg, co jest niezwykle przydatne podczas letnich wypraw.

Bogata oferta uchwytów zapewnia stabilne mocowanie w samochodzie, a niewielkie wymiary urządzenia sprawiają, że BLOW bez przeszkód mieści w kieszeni. BLOW GPS35V, dzięki wbudowanej bazie zawierającej setki tysięcy, dokładnie opisanych Punktów Użyteczności Publicznej (POI), służy użytkownikowi najpotrzebniejszymi informacjami podczas podróży.

Zobacz również:

  • Apple i Arm stawiają na długofalową współpracę

Urządzenie świetnie sprawdza się także podczas odpoczynku oferując szereg funkcji multimedialnych. BLOW odtwarza filmy, zdjęcia i umożliwia słuchanie muzyki w wielu popularnych formatach. Wbudowane gniazdo kart SD, pozwala zabrać ze sobą ulubione multimedia, bez konieczności tworzenia kolejnych kopii plików.

BLOW GPS35V - najważniejsze cechy:

Wyświetlacz dotykowy LCD 3,5 cala, 320 x 240 pikseli

System operacyjny Windows CE 5.0 NET

Procesor ARM 400 MHz

Wbudowany odbiornik GPS SiRF 4410

Gniazdo pamięci SD

Złącze mini USB 2.0 Full Speed z możliwością ładowania baterii przez USB

Obsługiwane formaty wideo: WMV9, XVid, DivX 5.0 i starsze, AVI

Obsługiwane formaty zdjęć: JPEG, PNG, BMP, GIF

Obsługiwane pliki audio: WAV i WMA

Wymiary 98 x 78 x 16 mm

Nawigacja BLOW GPS35V dostępna jest na rynku polskim odpowiednio cenie:

- BLOW GPS35V bez mapy - 199 PLN brutto

- BLOW GPS35V z AutoMapą Polska XL - 378 PLN brutto

- BLOW GPS35V z AutoMapą Europe - 518 PLN brutto.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200