Poniedziałkowy Przegląd Prasy

Dzisiaj zaczynają się zapisy na walory Tella. Koncern Sony w poważnych tarapatach - Japoński gigant elektroniki przespał boom na cyfrowe gadżety. Za pięć lat aż 13 proc. całego detalicznego handlu w USA będzie dziełem sklepów internetowych. Telekomy, a ostatnio firmy z branży energetycznej, sięgają po nowe narzędzia informatyczne usprawniające zarządzanie. Nie konieczność, ale wygoda spopularyzuje biometrię w Polsce.

RZECZPOSPOLITA

Dealer wchodzi na giełdę

Za akcje dystrybutora telefonów komórkowych trzeba będzie zapłacić co najmniej 55 zł. Dzisiaj zaczynają się zapisy na walory Tella.

http://rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_050926/ekonomia/ekonomia_a_8.html

GAZETA.PL

Koncern Sony w poważnych tarapatach

Japoński gigant elektroniki przespał boom na cyfrowe gadżety. Howard Stringer, pierwszy w historii Sony szef spoza Japonii, ma twardy orzech do zgryzienia - jak dogonić uciekających rywali?

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,2934054.html

USA 2010 r. - co ósmy dolar z e-handlu

Za pięć lat aż 13 proc. całego detalicznego handlu w USA będzie dziełem sklepów internetowych - przewidują analitycy firmy badawczej Forrester Research.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,2934055.html

GAZETA PRAWNA

Dziesiątki milionów złotych rocznie do podziału z usług IT

Telekomy, a ostatnio firmy z branży energetycznej, sięgają po nowe narzędzia informatyczne usprawniające zarządzanie. Dostawcy usług IT zacierają ręce. Dzięki ich pomocy konkurencja o miliony klientów coraz bardziej się zaostrza.

http://www.gazetaprawna.pl/dzialy/28.html?numer=1552&dok=1552.28.19.2.20.1.0.3.htm (dostęp płatny)

GAZETA BAKOWA

Głos wyjątkowy

Nie konieczność, ale wygoda spopularyzuje biometrię w Polsce. W krajach Unii Europejskiej już w przyszłym roku rozpoczną się pilotażowe programy płatności biometrycznych w największych sieciach sklepów detalicznych. W USA badana jest kolejna wygodna metoda biometrycznej identyfikacji klientów.

http://www.gazetabankowa.pl/dzialy_gb_3/instrumenty/teleinformatyka/0,10524,142,art.html (fragmenty artykułu)

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200