Poniedziałkowy Przegląd Prasy

Finansowa rewolucja w polskich komórkach - telefon będzie portfelem...Plus i Play walczą o klientów pre-paid... Wchodzi telewizja cyfrowa... Tablet Microsoft Surface wart przynajmniej 300 dolarów... Wiemy, czego potrzebujesz, bo wiemy o tobie dużo!..

COMPUTERWORLD

Tablet Microsoft Surface wart przynajmniej 300 dolarów

Z pojawiających się informacji wynika, że koszty części i produkcji jednego tabletu Microsoft Surface opartego na procesorze architektury ARM wynoszą ok. 310 USD.

RZECZPOSPOLITA

Rewolucja w komórkach

Telekomy walczą, by telefony mogły zastąpić portfele. Trzeba jednak wydać kilkaset złotych, by nie nosić drobniaków.

GAZETA PRAWNA

Darmowe rozmowy i smsy za 20 zł. Plus i Play walczą o klientów pre-paid

Klient usług na kartę może dzwonić i esemesować do wszystkich za darmo już za 20 zł - tak wygląda rywalizacja na polskim rynku komórkowym, na którym sieci wyrywają sobie klientów ze względu na blisko 130-proc. nasycenie rynku kartami SIM. Jest jeden haczyk: 20 zł wystarcza na pięć dni.

WYBORCZA.BIZ

Wchodzi telewizja cyfrowa

Już za niespełna miesiąc zostaną wyłączone pierwsze nadajniki tradycyjnej telewizji analogowej, później stopniowo przestaną działać kolejne.

NETWORLD

Wiemy, czego

potrzebujesz, bo wiemy o tobie dużo!

Czy zdarzyło Wam się zobaczyć na jakimś serwisie internetowym reklamy produktów oglądanych wcześniej zupełnie w innym miejscu? Na pewno się zdarzyło. Może to przypadek? Raczej nie.


TOP 200