Pomarańczowa IT rewolucja w Warszawie

Pierwszego czerwca w Warszawie odbędzie się "Międzynarodowa Konferencja Gospodarcza e-biznes Polska-Ukraina 2006", zorganizowana przez Polska Izbę Informatyki i Telekomunikacji, przy współudziale Ministerstwa Gospodarki RP.

To pierwsza tego typu impreza, której celem jest poszerzenie polsko-ukraińskiej współpracy w zakresie nowoczesnych technologii. "Chcemy naszym ukraińskim partnerom pokazać nasze polskie doświadczenia w zakresie realizacji dużych projektów informatycznych" - mówi Andrzej Pilich, dyrektor biura PIIT.

W konferencji poza przedstawicielami polskiego rządu udział wezmą m.in. Wiktor Wasiliowicz Bondar, minister transportu i telekomunikacji Ukrainy i Jewgienij Koczkin, wiceprezydent ds. kontaktów zagranicznych IT Association. Wraz z nimi w Warszawie pojawi się delegacja co najmniej kilkunastu przedstawicieli największych ukraińskich firm informatycznych. "Konferencja jest efektem kontaktów, które nawiązaliśmy goszcząc w ub.r. na targach informatycznych w Kijowie" - mówi Andrzej Pilich. Jak przyznaje "Międzynarodowa Konferencja Gospodarcza "e-biznes Polska-Ukraina 2006" to pierwsza z cyklu imprez mających na celu zdynamizowanie kontaktów pomiędzy polskimi firmami IT, a partnerami z innych krajów, przede wszystkim postradzieckich. W planach na najbliższe miesiące jest także impreza z udziałem firm z Kazachstanu. Computerworld jest patronem medialnym konferencji.

Więcej informacji:

http://www.piit.org.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200