Polskie znaki w Windows

Na European Software Developers Conference, zorganizowanej przez firmę Microsoft w Pradze w dniach 27-28 maja br., przedstawiono sposób zakodowania znaków języków narodów Europy Wschodniej, w tym polskich, w środowisku Windows.

Na European Software Developers Conference, zorganizowanej przez firmę Microsoft w Pradze w dniach 27-28 maja br., przedstawiono sposób zakodowania znaków języków narodów Europy Wschodniej, w tym polskich, w środowisku Windows. Prawdopodobnie znajdą się już one w następnej wersji „okienek" 31. Według tego przyporządkowania warszawska firma MSP przygotowała nakładkę z polskimi znakami do Windows 3.0-PolWin.

EurO-pen'91

' W Budapeszcie w dniach 16 20 września br. odbędzie się międzynarodowa konferencja EurOpen'91, połączona z wystawą. Tematem rozwój oprogramowania pracującego pod kontrolą systemu UNK, oraz tematy związane ze standaryzacją, systemami inteligentnymi, narzędziami do projektowania a także, muzyka komputerowa.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200