Polskie Radio wdrożyło system kontroli kosztów

Spółki Kom-Pakt i Information Systems Consulting (ISC) zakończyły wdrożenie Systemu Budżetowania i Rozliczania kosztów w Polskim Radiu SA. Rozwiązanie autorstwa ISC przeznaczone jest do kontroli i optymalizacji kosztów w jednostkach budżetowych.

Konsorcjum utworzone przez warszawską firmę Kom-Pakt i katowicką Information Systems Consulting (ISC) zakończyło sześciomiesięczne wdrożenie systemu budżetowania i rozliczania kosztów w Polskim Radiu SA. Rozwiązanie autorstwa ISC stanowi uzupełnienie systemu ERP KOM-PRO, wdrożonego uprzednio w Polskim Radiu przez spółkę Kom-Pakt. Jednym z najważniejszych etapów projektu było zintegrowanie systemów. Oba rozwiązania pracują w oparciu o bazę Progress Software w wersji 8.

System Budżetowania i Rozliczania kosztów, przeznaczony jest do kontroli i optymalizacji wydatków w jednostkach budżetowych. Oprogramowanie ISC działa obecnie na 50 stanowiskach, a docelowo ich liczba ma wzrosnąć do 75. Cały system wdrożony w Polskim Radiu SA działa na 250 stacjach roboczych.

Zobacz również:

  • Windows 11 - czy warto już zaktualizować firmowe komputery?
  • Microsoft zapowiada premierę kolejnej wertykalnej usługi
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200