Polski oddział Epicora ma nowego dyrektora

Epicor poinformował o zmianach personalnych w regionie EMEA. Za sprzedaż i rozwój polskiego biura Epicor Software Corporation odpowiada teraz Hermann Stehlik. Pełni on funkcję wiceprezesa w Europie Środkowej.

Na nowym stanowisko Hermann Stehlik jest odpowiedzialny za umocnienie pozycji rynkowej Epicor oraz poszerzenie oferty dla sektora produkcyjnego oraz dystrybucji. Posiada on wieloletnie doświadczenie na rynku systemów klasy ERP. Kompetencje w tym zakresie uzyskał pełniąc m.in. funkcję kierowniczą u jednego z głównych niemieckich dostawców rozwiązań do zarządzania zasobami przedsiębiorstw. W ostatnim czasie był także dyrektorem niemieckiej agencji zatrudnienia. Podczas dotychczasowej pracy zawodowej zdobywał wysokie kwalifikacje technologiczne, m.in. w takich dziedzinach, jak analiza danych biznesowych, zarządzanie kadrami, łańcuchem dostaw oraz środkami trwałymi w dużych i średnich przedsiębiorstwach.

Pojawienie się nowego dyrektora polskiego biura, to nie koniec zmian kadrowych w Epicor. Aby wesprzeć siły w obszarze Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki, Epicor powołał także nowego wiceprezesa ds. sprzedaży w regionie EMEA. Został nim Ian Walker, odpowiedzialny za tworzenie strategii biznesowej. Wcześniej, na podobnym stanowisku Walker pracował u czołowych dostawców i producentów systemów IT dla firm, osiągając bardzo wysokie wyniki. Jest doświadczonym menedżerem w obszarze zarządzania międzynarodowym zespołem oraz negocjowania globalnych umów związanych z implementacją ERP.

Zobacz również:

  • Grupa MTP wybrała system ERP firmy Soneta
  • Nowa prezes Equinix
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200