Połączenia lokalne w Energis 1066

Energis Polska udostępniła swym biznesowym klientom realizowanie połączeń lokalnych z wykorzystaniem własnej sieci telekomunikacyjnej. Alternatywne połączenia lokalne będą realizowane przez specjalnie przygotowaną platformę dostępową firmy Energis.

W wyniku postępującej liberalizacji rynku telekomunikacyjnego w Polsce operator Energis sukcesywnie udostępnia swym klientom coraz to nowe usługi telefoniczne. W ubiegłym roku klienci EP mogli łączyć się z telefonów TP na telefony komórkowe jedynie przez firmowe numery dostępowe, a od marca tego roku jest już możliwa realizacja połączeń na telefony komórkowe w ramach stałej preselekcji. Rozwiązaniem docelowym będzie doprowadzenie do sytuacji, w której klienci EP będą mogli realizować połączenia lokalne w ramach ustalonej preselekcji operatora.

Wszystkie połączenia lokalne w sieci Energis są taryfikowane z sekundową dokładnością, przy czym minuta połączenia w godzinach szczytu kosztuje 15 groszy (netto). Za inicjowanie połączenia Energis nie pobiera dodatkowych opłat, a więc usługa ta jest szczególnie opłacalna dla klientów, których czas rozmowy jest krótki (nie przekracza 1-2 minut). Według badań statystycznych przeprowadzonych przez analityków Energis Polska na grupie wybranych klientów biznesowych, większość połączeń lokalnych w typowej firmie trwa poniżej 1 minuty.

Zobacz również:

  • Te proste wskazówki ułatwiają zadanie rozbudowy firmowej sieci Wi-Fi
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200