Podyskutuj z ekspertem z AVG!

W najbliższy czwartek (23 września) w godz. 11.00 - 14.00 będziecie mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy o wirusach, robakach i innych internetowych 'paskudztwach', a także o oprogramowaniu antywirusowym firmy AVG - gościem naszego forum będzie Mirosław Nowak, przedstawiciel AVG w Polsce.

Gorąco zapraszamy do dyskusji - pytania do eksperta prosimy publikować w tym forum. Wszystkim zainteresowanym uczestnictwem w spotkaniu przypominamy, że prawo publikacji na Forum własnych pytań i wypowiedzi uzyskuje się po uprzedniej rejestracji.

Warto wspomnieć, że jeśli z jakiegoś powodu nie będziecie mogli uczestniczyć w najbliższym spotkaniu, to nic straconego - nasze forumowe spotkania z ekspertem AVG mają charakter cykliczny (odbywają się w każdy czwartek). Liczymy na to, że ta inicjatywa pozwoli Wam wreszcie dowiedzieć się wszystkiego, co zawsze chcieliście wiedzieć o wirusach! Pamiętaj - pytanie możesz zostawić już dziś!!!

Zobacz również:

  • Powstało forum, które zajmie się standardami używanymi w świecie metaverse

Więcej informacji:

http://www.idg.pl/forum/topics.asp?ForumID=138

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200