Poczta Głosowa - SMS w ofercie TP SA

Abonenci korzystający z oferowanej przez operatora stacjonarnej poczty głosowej będą mogli zamówić usługę powiadamiania o nadejściu nowej informacji na telefon komórkowy.

TP SA wprowadza usługę Poczta Głosowa - SMS. Polega ona na powiadamianiu na telefon komórkowy o pojawieniu się nowej wiadomości w skrzynce "stacjonarnej" poczty głosowej, która to usługa oferowana jest przez operatora od ubiegłego roku. Z nowej oferty korzystać będą mogli abonenci stacjonarnej sieci TP SA będący jednocześnie użytkownikami telefonów komórkowych w sieci Idea.

Jeśli w skrzynce poczty głosowej przypisanej stacjonarnemu numerowi abonenta pojawi się nowa wiadomości, system prześle odpowiednie powiadomienie na telefon komórkowy użytkownika. SMS zawierać będzie informacje o numerze nadawcy i czasie otrzymania wiadomości. Jak utrzymuje TP SA główną zaletą rozwiązania jest fakt, iż abonenci nie będą musieli dzwonić pod własny numer stacjonarny, aby znać stan skrzynki poczty głosowej. Opłata za usługę Poczta Głosowa - SMS wynosi 5 zł miesięcznie.

Zobacz również:

  • Google Meet stawia na większe możliwości streamingu
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200