Ploter drukujący Cadjet 3D w ofercie firmy Agraf

Cadjet 3D to drukarka wielkoformatowa firmy Encad, której konstrukcję oparto na rozwiązaniach zastosowanych w serii NovaJet. Nowy ploter oferowany przez Agraf to propozycja dla grafików i specjalistów CAD/GIS.

<!-- grafika --><center><img src="/nws/gfx/ploter.jpg" vspace="5" hspace="10"></center><!-- kgrafika -->

Oferowany przez Agraf ploter drukujący Cadjet 3D firmy Encad umożliwia wydruk kolorowej strony formatu A0 w czasie 1 minuty i 40 sekund. Pełną obsługę w aplikacjach pod Windows do AutoCAD 2000, AutoCAD LT 2000 i ADI 14 zapewniają dołączone drivery, a dzięki opcji Super Draft Mode urządzenie pozwala drukować schematy liniowe czy projekty i modele CAD/GIS z dużą szybkością i zadowalającą jakością. Opcja Best Mode pozwala osiągnąć rozdzielczość do 600 dpi podczas wydruków renderingów, kolorowych map czy zdjęć.

Cadjet 3D obsługuje formaty HPGL/2, HP RTL, EN RTL, Postscript Level 2, EPS PDF. Ploter wyposażony jest w sterowniki do Windows 95, 98 i NT oraz sieciowy serwer wydruku 10/100BaseTX.

Agraf

tel.: (42) 674 10 43

www.agraf.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200