Play zapowiada internet LTE

Jeszcze w tym roku, sieć Play zaoferuje swym klientom dostęp do szybkiego internetu mobilnego w technologii LTE.

Play zapowiada internet LTE

Play 4G LTE

O planach P4 – właściciela sieci Play – informował prezes firmy, Joergen Bang-Jensen. Od 11 listopada tego roku, użytkownicy Play będą mogli skorzystać z internetu LTE obejmującego zasięgiem 70% mieszkańców Polski. Do końca tego roku, usługa nazwana 4G LTE zostanie udostępniona w 13 większych miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rzeszów, Częstochowa, Toruń, Wałbrzych, Koszalin, Tarnów. Play dołącza więc do sieci Plus, która już od jakiegoś czasu oferuje szybki internet LTE.

Operator powiadomił, że testowa sieć LTE już została uruchomiona w Toruniu. W ofercie Play w najbliższych miesiącach będzie mniej więcej 30 telefonów mogących obsłużyć standard LTE. Ujawniono również, że do końca 2014 roku, osoby korzystające z taryf Formuła 4.0 Unlimited i Formuła Europa Unlimited, będą mogły korzystać z internetu LTE z miesięcznym limitem 200GB danych.

Zobacz również:

  • Ericsson obcina zatrudnienie - prace straci 1400 osób
  • 5G to nie tylko smartfony - jakie technologie skorzystają?
  • Aplikacje na Androida zaoferują łatwiejsze usuwanie danych

Więcej informacji na temat nowej usługi będzie można znaleźć na stronie internetowej 4glte.play.pl.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200