Planet ICA-2200 - monitoring IP z obsługują Full HD

Planet Technology poszerzył ofertę o kamerę IP rejestrującą obrazy w jakości Full HD. Urządzenie ICA-2200 obsługuje formaty kompresji H.264, MPEG-4 oraz M-JPEG i pozwala na strumieniowanie obrazów o jakości 1080p przy 30 kl./s.

ICA-2200 - przeznaczona do zastosowania zarówno nazewnątrz jak i wewnątrz budynków. Ma port PoE, a także automatyczny, zdejmowalny filtr IR-Cut (który pozwala na dostarczenie obrazu w kolorze przy odpowiednim oświetleniu oraz obraz w odcieniach szarości w przypadku zbyt małej ilości światła). Kamera potrafi odfiltrować podświetlenie otaczające nagrywany obiekt oraz usunąć szumy z obrazu (technologie 3D Noise Reduction oraz Wide Dynamic Range).

Funkcja Auto-Iris zwiększa jakość obrazu, wyjście AV pozwala na dwukierunkową komunikację dźwiękową, a wbudowane gniazdo na karty SD/SDHC pozwala na lokalne nagrywanie obrazu. Kamera posiada również złącze RS-485 dla opcjonalnej obudowy Pan/Tilt, co pozwala zarządzać kątem nachylenia kamerki.

Zobacz również:

Złącza wejścia/wyjścia pozwalają na podłączenie zewnętrznych urządzeń takich jak czujniki drzwi, które dodatkowo mogą wpływać na włączenie światła oraz na automatyczne zamykanie drzwi. Kamera jest zgodna ze standardem ONVIF (dzięki czemu można jej używać razem z urządzeniami innych marek). Producent dołącza do niej oprogramowanie, które pozwala na zarządzanie maksymalnie 64 kamerami.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia wynosi 1139 zł.


TOP 200