Plan subskrypcji Twitter Blue wkroczył do kolejnych krajów, w tym do Polski

Płatny plan subskrypcji Twitter Blue został ostatnio udostępniony użytkownikom zamieszkującym 20 kolejnych krajów, wśród których znajduje się również Polska.

Grafika: Twitter

Wśród nowych krajów, w których można już korzystać z tego planu, znajdują się również Holandia, Polska, Irlandia, Belgia, Szwecja, Rumunia, Czechy, Finlandia, Dania, Grecja, Austria, Węgry, Bułgaria, Litwa, Słowacja, Łotwa, Słowenia, Estonia, Chorwacja, Luksemburg, Malta i Cypr.

Po uruchomieniu tego planu, Twitter udostępnił użytkownikom kolejne funkcje, takie jak możliwość publikowania 60-minutowych filmów i wpisów mających długość 4 tys. znaków. Plan Twitter Blue wspiera również szereg starszych funkcji, takich jak możliwość edytowania wpisów czy czytania poszczególnych wątków. Na początku stycznia pojawiła się kolejna opcja, możliwość wykupienia rocznego planu Twitter Blue za kwotę 84 USD (miesięczna subskrypcja kosztuje 8 USD).

Zobacz również:

  • Starlink Mini: to nazwa nowej usługi satelitarnego dostępu do internetu, której twórcą jest SpaceX
  • Udostępniono bezpłatne narzędzie, które wykrywa treści generowane przez AI

Twitter zaprezentował też w ostatnich tygodniach kolejną nowość: możliwość wykupienia rocznego planu na urządzenia iOS i Androida za 114 USD rocznie. Analitycy tego rynku szacują, że z subskrypcji Twitter Blue korzysta obecnie ok. 300 tys. użytkowników. Biorąc pod uwagę fakt, ile osób korzysta z usług tej sieci społecznościowej, nie jest to wcale powalająca wielkość.

W ostatnich dniach wielu użytkowników sieci miało problemy z dostępem do różnych świadczonych przez nią usług. Panuje opinia, że może to mieć związek z faktem, że Elon Musk zwolnił niedawno wielu informatyków zajmujących się Twitterem, który jest teraz słabo serwisowany.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200