Piotr Grzegorski dyrektorem zarządzającym w itelligence

Piotr Grzegorski dołączył do zarządu polskiego oddziału itelligence, firmy wyspecjalizowanej w rozwiązaniach SAP. Będzie odpowiadał za sprzedaż i konsulting.

Formalnie Grzegorski zajął stanowisko co-CEO i dyrektora zarządzającego i będzie odpowiadał za sprzedaż na polskim rynku. Drugim współprezesem firmy jest Wojciech Darłowski, który kieruje częścią usługową, czyli Global Managed Services Poland.

Grzegorski z branżą IT jest związany od 20 lat. Od 17 lat specjalizuje się w konsultingu z zakresu rozwiązań SAP i ich sprzedaży. Przez siedem lat pracował w polskim oddziale SAP, ostatnio jako dyrektor działu Digital Business Services. Wcześniej przez 13 lat zajmował różne stanowiska sprzedażowe w IBM Polska.

Zobacz również:

  • IBM prezentuje modele fundamentalne generatywnej AI

„Dołączenie do zespołu itelligence otwiera nowy, ekscytujący rozdział w mojej zawodowej karierze. Jednym z moich kluczowych celów jest budowanie pozycji itelligence jako wiodącego dostawcy technologii SAP w Polsce. Jednocześnie będę zdecydowanie dążyć do jak najszerszego wykorzystania na lokalnym rynku globalnego doświadczenia i innowacyjności itelligence, w tym naszych autorskich produktów – it.products. Na pewno dołożę wszelkich starań, by w pełni wykorzystać atuty itelligence wynikające z naszych ścisłych partnerstw z globalnymi dostawcami usług cloudowych” – deklaruje Grzegorski.

Piotr Grzegorski zastępuje w itelligence Bogdana Zborowskiego, który w grudniu ub.r. objął stanowisko prezesa Sygnity.

itelligence jest częścią globalnej grupy NTT Data i zatrudnia blisko 10 tys. osób w 27 krajach. W 2019 r. itelligence wygenerowało ponad miliard euro całkowitych przychodów. Według danych z raportu Computerworld TOP200 itelligence odnotowało w 2018 roku na polskim rynku przychody w wysokości 93,5 mln zł. Wśród największych dostawców systemów ERP w Polsce, obejmującego producentów, dystrybutorów i dostawców, itelligence zajmuje pod względem przychodów z tej działalności 12. miejsce.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200