Piłkarski pilot z otwieraczem do butelek

Philips wprowadził do sprzedaży uniwersalny pilot telewizyjny w limitowanej wersji SRU1060. Ten piłkarski sterownik nie tylko może nie tylko obsługiwać urządzenia różnych marek lecz także pełni funkcję otwieracza do butelek.

Dla osób, które planują cztery tygodnie futbolowego szaleństwa spędzić przed ekranem, przeskakując z jednego kanału sportowego na drugi, Philips stworzył praktyczny gadżet - uniwersalny pilot telewizyjny SRU1060 2 w 1. Urządzenie to dostępne jest w limitowanej wersji - jest płaskie i wyglądem przypomina stadion piłkarski. Urządzenie jest kompatybilne z praktycznie każdą marką telewizora, odtwarzacza, czy nagrywarki DVD. Ciekawostką jest zintegrowany otwieracz do butelek. Ponadto, każdy klient otrzyma przy jego zakupie kartę do zapisywania wyników meczów oraz dodatkową baterię - tak na wszelki wypadek, gdyby częste przeskakiwanie z kanału na kanał miało wyczerpać tę zainstalowaną oryginalnie :)

Piłkarski pilot z otwieraczem do butelek

PIlot Philipsa nie tylko pozwala na sterowanie urządzeniami elektroniki użytkowej lecz także otwieranie butelek

Pilot automatycznie wyszukuje odpowiednie kody niezbędne do tego, by zaczął współpracować z urządzeniem, które już posiadamy. Urządzenie to zostało też od razu zaprogramowane do współpracy z każdym typem telewizora czy DVD marki Philips.

By ułatwić codzienne użytkowanie pilota SRU1060, konkretnym jego przyciskom przypisano określone funkcje menu. Pozwala to na poruszanie się w menu telewizora lub DVD przy pomocy jednej ręki.

Limitowana wersja uniwersalnego pilota Philips SRU1060 dostępna jest już w sprzedaży w cenie 49 zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200