Piętnaście infokiosków stanie w Tychach

Urząd Miasta rozpoczyna przygotowania do przetargu na infokioski, które mają stanąć w różnych miejscach miasta. Za ich pomocą będzie można wejść na stronę internetową Urzędu Miasta, serwis mapowy lub sprawdzić rozkład jazdy komunikacji miejskiej. Projekt będzie kosztował ok. 1,8 mln zł, z czego blisko 1,5 mln zł ma być sfinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego.

Infokioski mają stanąć w Tychach pod koniec 2012 r. Będą się znajdowały w pobliżu przystanków autobusowych, głównie w centrum miasta, a także w budynku dworca kolejowego. Władze miasta chcą by za ich pomocą można m.in. wejść na stronę internetową Urzędu Miasta, serwis mapowy, sprawdzić rozkład jazdy komunikacji miejskiej, sprawdzić i wysłać pocztę elektroniczną. Mają one też pełnić rolę hotspotów. Obecnie rozpoczynają się przygotowania do przetargu na zakup urządzeń i niezbędnego oprogramowania.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200