Pierwsza edycja Forum IBM

W dniu 4 października br., z okazji dziesięciolecia IBM Polska odbędzie się Forum IBM. Jest to pierwsza edycja imprezy, na której przedstawiona zostanie kompletna oferta firmy IBM w Polsce.

W dniu 4 października br., z okazji dziesięciolecia IBM Polska odbędzie się Forum IBM. Jest to pierwsza edycja imprezy, na której przedstawiona zostanie kompletna oferta firmy IBM w Polsce.

Spotkanie zdaniem organizatorów przeznaczone jest dla szeroko pojętej branży informatycznej, w tym firm zajmujących się sprzedażą sprzętu i usług oraz doradztwem w dziedzinie technologii oraz osób zajmujących się informatyką w przedsiębiorstwach, a także kadry zarządzającej przedsiębiorstw.

Zobacz również:

  • Polacy stworzyli algorytm AI łączący klasyczną algorytmikę z uczeniem maszynowym

"Mam nadzieję, że Forum IBM stanie się spotkaniem ludzi, których łączy zainteresowanie nowoczesnymi technologiami oraz wykorzystaniem nowych narzędzi w biznesie" – powiedział Grzegorz Tomasiak, Dyrektor Generalny IBM Polska.

Forum IBM będzie poruszało szeroką gamę tematów szczególnie istotnych dla polskiego rynku. Zaprezentowane zostaną najnowsze technologie i rozwiązania IBM. Wpływ technologii na działanie przedsiębiorstwa przedstawią polscy klienci IBM. Organizatorzy twierdzą, że dużym wydarzeniem warszawskiego Forum IBM będzie równoległa ze światową polska premiera Regatty – nowego serwera IBM eServer pSeries pracującego w oparciu o platformę Unix.

Wszystkie wykłady i prezentacje podzielone zostały na pięć równoległych sesji:

-Rozwiązania w praktyce – nurt przedstawiający zastosowania technologii w biznesie, podczas którego klienci IBM w Polsce przedstawią wdrożone rozwiązania i ich wpływ na organizację;

-Rozwiązania i usługi – nurt przedstawiający kompleksowe rozwiązania informatyczne (m.in., CRN, SCM, BIW, e-marketplaces, outsourcing) dla przedsiębiorstw oraz ich rolę w nowoczesnym zarządzaniu.

-Oprogramowanie – nurt przedstawiający nowe rozwiązania IBM w zakresie oprogramowania oraz możliwości zastosowania w przedsiębiorstwie.

-eServer pSeries, zSeries – sesja techniczna poświęcona serwerom IBM eServer pSeries i zSeries. Podczas sesji szczegółowe omówienie perspektyw polskiego rynku w tych segmentach.

-eServer iSeries, xSeries, pamięci masowe – sesja techniczna przedstawiająca serwery IBM eServer iSeries oraz xSeries oraz rozwiązania w zakresie pamięci masowych.

Wykłady i prezentacje poprowadzą specjaliści IBM – zarówno z Polski jak i z korporacji oraz przedstawiciele klientów.

Szczegółowa agenda Forum IBM znajduje się na stroniehttp://www/ibm.com/pl/forum.

Więcej informacji:

Barbara Socha

Public Relations Officer, IBM Polska

tel: 22 878 6656

e-mail: [email protected]

Dorota Sapija

Ciszewski Public Relations

tel: 22 853 8900 – 05

e-mail: [email protected]

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200