Piątkowy Przegląd Prasy

Społeczeństwo informacyjne i e-administracja - mamy dość!.. Zerwanie z operatorem bez szkody dla kieszeni... Przepis przeszkadza zarekwirować komputer... Na e-Dzienniki Ustaw trzeba jeszcze poczekać... Play gra w internet... France Telecom chce rozrywki... Przyszłość to reklama w internecie...

COMPUTERWORLD

Zakopane nadzieje na zmiany

Im dłużej zajmujemy się społeczeństwem informacyjnym i e-administracją, tym częściej myślimy o zmianie zawodu. O tym nie da się już ani słuchać, ani pisać!

http://p1.idg.pl/r/2352f

RZECZPOSPOLITA

Na e-Dzienniki Ustaw trzeba jeszcze poczekać

Elektroniczne Dzienniki Ustaw mają się pojawić dopiero w 2010 r. Projektowana zmiana przepisów po raz kolejny przesuwa termin ich wprowadzenia.

http://www.rp.pl/artykul/157978.html

Zerwanie z operatorem bez szkody dla kieszeni

Posiadacze komórek zapłacą mniej za rozwiązanie umowy przed czasem. Trudniej będzie się jednak rozstać z operatorem, gdy zmieni regulamin usług.

http://www.rp.pl/artykul/157967.html

Przepis przeszkadza zarekwirować komputer

Skazany za posiadanie filmów pedofilskich nie straci sprzętu, jeśli nie jest jego właścicielem.

http://www.rp.pl/artykul/157426.html

WYBORCZA.PL

France Telecom chce rozrywki

France Telecom nie jest już firmą telekomunikacyjną. W rozpoczętej niedawno globalnej kampanii reklamowej przedstawia się jako dostawca "cyfrowej rozrywki". Należąca do tego koncernu TP SA uruchomi swoją platformę cyfrową już w połowie sierpnia.

http://wyborcza.pl/1,82244,5423908,France_Telecom_chce_rozrywki.html

Play gra w internet

Dwa miesiące przed terminem w sprzedaży pojawi się internet mobilny w sieci Play. Ma być wyzwanie rzuconym nie tylko innym operatorom komórkowym, ale także sieciom stacjonarnym.

http://wyborcza.pl/1,82244,5423901,Play_gra_w_internet.html

GAZETA PRAWNA

"Przyszłość to reklama w internecie"

Za pięć lat większą część przychodów domu mediowego ma przynosić sprzedaż reklam w internecie i za pośrednictwem usług telekomunikacyjnych.

http://biznes.gazetaprawna.pl/wywiady/24693,przyszlosc_to_reklama_w_internecie.html

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200