Piątkowy Przegląd Prasy

Tele2 negocjuje z TP S.A... Plus czeka na wyrok... Operatorzy nie chcą przywilejów dla Halo Polsat... Polskie tajne służby ujawniły się w Internecie... Sieć hipermarketów Carrefour wkracza na rynek komórkowy...

COMPUTERWORLD

7 najgorszych zawodów informatycznychJeśli uważasz, że pracujesz w trudnych warunkach, zapoznaj się z listą najbardziej stresujących i nieprzyjemnych prac związanych z IT. Środowisko informatyczne niektórych firm to istna Stajnia Augiasza.

http://p1.idg.pl/r/8c55f

RZECZPOSPOLITA

Plus czeka na wyrokPrzyszłość operatora sieci plus będzie znana już za kilka dni Spór o akcje Polkomtelu rozstrzygnie arbitraż. Wyrok sądu poznamy dzisiaj lub w poniedziałek.

http://rp.pl/artykul/112754.html

GAZETA PRAWNA

Operatorzy: bez przywilejów dla Halo PolsatPolkomtel i PTK Centertel nie zgadzają się z tym, by Cyfrowy Polsat, tak jak P4, miał prawo do pobierania wyższych stawek za połączenia kończące się w jego sieci Halo Polsat.

http://p1.idg.pl/r/e7fbf

GAZETA WYBORCZA

Nasze nowe tajne służby ujawniły się w InternecieOficerowie kontrwywiadu wojskowego wysyłali z Afganistanu swoje zdjęcia do portalu Nasza-Klasa.

http://www.gazetawyborcza.pl/1,75478,5063523.html

GAZETA.PL

Tele2 negocjuje z TP S.A.Bez rozstrzygnięć zakończyło się wczorajsze spotkanie przedstawicieli Tele2 i Telekomunikacji Polskiej w sprawie nowej umowy o współpracy. Kolejne - dzisiaj.

http://gospodarka.gazeta.pl/IT/1,69805,5063546.html

POLSKA

Rozmowy przez komórkę za zakupy w CarrefourzeNajwiększa w Polsce sieć hipermarketów Carrefour od 9 kwietnia wkracza na komórkowy rynek - dowiedział się dziennik "Polska". Dla klientów, którzy często kupują w jej sklepach, rozmowy mogą okazać się praktycznie darmowe.

http://www.polskatimes.pl/9,29234.htm


TOP 200