Piątkowy Przegląd Prasy

Gates: to będzie stulecie robotów... Novitus sprzeda nowe akcje, by kupować kolejne firmy... Podejrzane wydatki Magyar Telekom... Operator France Télécom zobowiązał się przestrzegać podstawowych praw socjalnych swych 200 tys. pracowników... Branża filmowa eksperymentuje z wideo na życzenie...

PARKIET

Novitus sprzeda nowe akcje, by kupować kolejne firmy

Spółka znana dotąd głównie z produkcji kas fiskalnych, chce poszerzać ofertę. W tym celu szykuje kolejne przejęcia. Z emisji akcji bez prawa poboru planuje pozyskanie kilkunastu milionów złotych.

http://www.parkiet.com/news/art.jsp?idn=474261 (dostęp płatny)

RZECZPOSPOLITA

Podejrzane wydatki Magyar Telekom

Nie wiadomo, na co Magyar Telekom wydał 10 milionów dolarów - bez ogródek stwierdzono w ostatnim komunikacie, jaki wydał operator.

http://rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_061222/ekonomia/ekonomia_a_18.html

France Télécom: prawa załogi

Operator France Télécom zobowiązał się przestrzegać podstawowych praw socjalnych swych 200 tys. pracowników, w tym 80 tys. zatrudnionych w 170 krajach.

http://rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_061222/ekonomia/ekonomia_a_31.html

ŻYCIE WARSZAWY

Gates: to będzie stulecie robotów

Za kilkadziesiąt lat roboty będą równie popularne jak dziś komputery osobiste - przekonuje komputerowy geniusz Bill Gates.

http://www.zw.com.pl/zw2/index.jsp?place=Lead04&news_cat_id=17&news_id=140556&layout=1&forum_id=18706&page=text

GAZETA.PL

Wytwórnie filmowe wciąż nie wiedzą, kiedy ich filmy powinny debiutować w systemie wideo na życzenie. I prowadzą pierwsze ostrożne eksperymenty.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3809031.html

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200