Pebble tnie ceny wszystkich swoich produktów o 30 procent

Pebble postanowiło nieco agresywniej powalczyć o użytkowników zainteresowanych zakupem urządzeń należących do kategorii technologii ubieralnej. Obniżono właśnie ceny wszystkich smartwatchy w ofercie firmy o 30 proc.

Pebble był jednym z pierwszych inteligentnych zegarków, który zdobył prawdziwą popularność. Firma zaprezentowała w serwisie crowdfundingowym Kickstarter swój pomysł na smartwatch z autorskim oprogramowaniem, który zyskał ogromną przychylność konsumentów.

Twórcy Pebble'a zebrali środki potrzebne na produkcję swojego zegarka w rekordowo szybkim tempie, a następnie sprawnie zrealizowali zamówienia. Firmie udało się zrealizować zamówienia, oprogramowanie do zegarka stale jest rozwijane, a na rynek trafiły już kolejne produkty.

Zegarki Pebble'a nadal cieszą się popularnością, ale firma postanowiła zachęcić klientów do zakupu obniżeniem cen. Od teraz wszystkie zegarki Pebble sprzedawane w Europie będą tańsze o 30 proc. W Stanach Zjednoczonych ceny zegarków Pebble Time Round i Pebble Time obniżono o 50 dol.

Pebble tnie ceny wszystkich swoich produktów o 30 procent

Zegarki Pebble od teraz sprzedawane będą taniej

Cennik zegarków Pebble Time Round, Pebble Steel, Pebble Time i Pebble Steam w funtach, euro i dolarach prezentuje się następująco:

  • Pebble Time Round - 179.99 funtów, 229.95 euro lub 199.99 dol.
  • Pebble Time Steel - 199.99 funtów lub 249.95 euro
  • Pebble Time - 149.99 funtów, 169.95 euro lub 149.99 dol.
  • Pebble Steel - 119.99 funtów lub 149.95 euro

Pierwszy zegarek w ofercie firmy, czyli Pebble Classic, można z kolei kupić za 79.99 funtów lub 99.95 euro. Obniżki cen to nie jest w dodatku ograniczona czasowo promocja, więc nie trzeba się spieszyć z decyzją zakupową.

źródło: neowin.net

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200