Paweł Kikosicki nowym dyrektorem Centrum e-Zdrowia

Stanowisko dyrektora Centrum e-Zdrowia objął Paweł Kikosicki, który dotychczas pełnił funkcję dyrektora Departamentu Obsługi Klientów w Narodowym Funduszu Zdrowia.

Paweł Kikosicki nowym dyrektorem Centrum e-Zdrowia

Fot. mat. PR

Paweł Kikosicki od listopada 2018 r. był związany z Narodowym Funduszem Zdrowia. Od września 2020 r. pełnił funkcję dyrektora Departamentu Obsługi Klientów.

W NFZ odpowiadał m.in za . projekt Telefonicznej Informacji Pacjenta (800190590), czyli pierwszej, całodobowej i bezpłatnej infolinii, na której można uzyskać informację dotyczącą praw pacjenta oraz funkcjonowania systemu ochrony zdrowia w Polsce. Dyrektor Paweł Kikosicki wdrażał także infolinię Narodowego Programu Szczepień (989) oraz przygotowywał koncepcję i organizował stanowiska ds. profilaktyki i promocji zdrowia w salach obsługi oddziałów wojewódzkich NFZ. Pełnił też nadzór nad stroną pacjent.gov.pl. oraz – wspólnie z zespołem – koordynował współpracę z organizacjami pacjentów w formie Forum Organizacji Pacjentów.

Zobacz również:

  • Już w sześciu krajach można wykupić polską e-receptę
  • Nowa szefowa kanału partnerskiego w Hewlett Packard Enterprise Polska

Na stanowisku dyrektora Centrum e-Zdrowia Paweł Kikosicki zastąpił odwołanego pod koniec stycznia Jarosława Kieszka.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200