Panasonic postawił na polską firmę Talex

Firma Panasonic nawiązała współpracę z polską spółką Talex, która specjalizuje się w rozwiązaniach IT. W ramach nawiązanego partnerstwa technologicznego Talex wesprze firmę Panasonic Communication Solution w regionie oraz jej partnerów handlowych, oferując im wsparcie techniczne, szkolenia IT, integrację rozwiązań oraz wsparcie logistycznie.

Umowa

Talex zajmuje się integracją rozwiązań IT od 30 lat. Ponadto współpracuje z globalnymi przedsiębiorstwami zajmującymi się technologiami komunikacyjnymi oraz posiada dwa centra danych.

Umowa przewiduje iż Talex uzupełni istniejącą sieć kanałów sprzedaży o konsultacje i wsparcie IT w obszarach cyberbezpieczeństwa, infrastruktury centrów danych, zarządzania systemami IT, monitorowania usług oraz wsparcia użytkowników, a także usług w chmurze i tworzenia oprogramowania.

Zobacz również:

  • Chmura to przestrzeń innowacji
  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Nowoczesna sala konferencyjna - jakie wyposażenie warto wybrać?

Tomasz Kwiczor (Dyrektor ds. Usług Outsourcingowych w firmie Talex S.A.) twierdzi, że nawiązana współpraca z istniejącą siecią partnerów biznesowych firmy Panasonic da klientom dostęp do pomocy najlepszych specjalistów od rozwiązań telekomunikacyjnych i IT w regionie, pełnej gamy najnowszych biznesowych rozwiązań telekomunikacyjnych i opartych na chmurze, a także infrastruktury potrzebnej do całodobowego działania.

Z kolei Carlos Osuna (dyrektor Panasonic Communication Solutions) tak komemntuje odpisane porozumienie: „W miarę jak przedsiębiorstwa rezygnują z dużych siedzib na rzecz bardziej elastycznych, zdywersyfikowanych modeli i rozproszonych biur oraz pracy mobilnej i zdalnej, wymagają one zestawu nowych rozwiązań telekomunikacyjnych, które im w tym pomogą, twierdzi Aby sprostać tym potrzebom, lokalne systemy PBX zostaną zastąpione przez hostowane i chmurowe technologie PBX, które będą ściśle zintegrowane z wieloma firmowymi systemami IT".

I dodaje, "Talex ma ogromne doświadczenie we wdrażaniu złożonych projektów IT oraz posiada najwyższej klasy regionalną infrastrukturę centrów danych. W związku z tym jest idealnym partnerem do współpracy z naszymi dotychczasowymi kontrahentami biznesowymi nad nowymi rozwiązaniami dla klientów instytucjonalnych z Europy Wschodniej".

.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200