Pamięci Compaq

Compaq wprowadza na rynek macierz pamięci masowej StorageWorks Modular SAN Array 1000. $"Macierz MSA1000 jest obecnie jedynym na rynku produktem, który umożliwia łatwe i bezkonfliktowe przenoszenie danych z systemów Direct Attached Storage do Storage Area Network"$ - mówi Olaf Swantee, przedstawiciel firmy.

Compaq wprowadza na rynek macierz pamięci masowej StorageWorks Modular SAN Array 1000. "Macierz MSA1000 jest obecnie jedynym na rynku produktem, który umożliwia łatwe i bezkonfliktowe przenoszenie danych z systemów Direct Attached Storage do systemów Storage Area Network" - mówi Olaf Swantee, przedstawiciel firmy.

Z informacji Compaq wynika, iż macierz MSA1000 zapewnia ciągłość inwestycji dokonywanych w technologii Direct Attached Storage (DAS) - dzięki możliwości łatwego przenoszenia danych przechowywanych na serwerach ProLiant i Smart Array Compaqa do systemów pamięci masowej SAN (Storage Area Network). Nowy produkt jest przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Zobacz również:

Więcej informacji:

Compaq Computer

ul. Wołoska 18

02-675 Warszawa

tel. (+48 22) 64 00 134

faks (+48 22) 64 00 111

http://www.compaq.pl

http://www.compaq.com/storage

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200