Pakiety dla menedżerów – specjalna oferta firmy InsERT

W ofercie firmy InsERT znajdą się dwa nowe pakiety oprogramowania przeznaczone dla menedżerów.

W ofercie firmy InsERT znajdą się dwa nowe pakiety oprogramowania przeznaczone dla menedżerów. Pierwszy z nich obejmuje: program Subiekt - system obsługi sprzedaży (wersje dla DOS lub Windows) oraz program Analityk - system wspomagania decyzji, natomiast drugi z nich: system Rewizor - system finansowo-księgowy (wersje dla DOS lub Windows) oraz również program Analityk - system wspomagania decyzji.

Projekt pilotażowy sprzedaży pakietów potrwa od 11 września do 31 października br.

Krótka charakterystyka programów tworzących pakiety:

Subiekt (wersje dla DOS lub Windows) to program przygotowany do kompleksowej obsługi działów handlowych. Jest wyposażony w szereg funkcji potrzebnych pracownikom tych działów: od obsługi magazynu i dokumentów handlowych, przez sporządzenie różnych zestawień handlowych, raportów i analiz, aż po drukowanie naklejek adresowych i etykiet na towary. Współpracuje z dużą liczbą drukarek i kas fiskalnych, z czytnikami kodów kreskowych oraz innymi urządzeniami zewnętrznymi służącymi do ewidencjonowana transakcji.

Zobacz również:

  • Indie znoszą zakaz wykorzystywania kart operatora MasterCard
  • W porównaniu z europejskim polski przemysł nie lubi nowoczesnych technologii

Rewizor (wersje dla DOS lub Windows) to z kolei system finansowo-księgowy, który może służyć zarówno osobom samodzielnie prowadzącym księgi, jak i biurom rachunkowym. Pozwala również na zarządzanie przedsiębiorstwem. Możliwości tego programu obejmują obsługę wielu podmiotów gospodarczych oraz dowolnej liczby lat obrachunkowych. Program jest wyposażony w komplet funkcji niezbędnych w księgowości: plan kont, pełną obsługę środków trwałych, łatwą dekretację, różne zestawienia i raporty, wyliczanie i graficzną prezentację wskaźników finansowych.

Analityk to system wspomagania decyzji. Program oparty jest na najnowszych technologiach związanych z hurtowniami danych (Microsoft SQL Server 2000, usługi OLAP). Przy jego wykorzystaniu można tworzyć analizy danych. Analityk wykorzystuje do prezentacji danych arkusz kalkulacyjny (Microsoft Excel 2000), dzięki temu wyniki prezentowane są w formie graficznej w postaci interaktywnych i wielowymiarowych tabel i wykresów. Program współpracuje z Subiektem 4 MEGA, Subiektem dla Windows, Rewizorem 2 i Rewizorem dla Windows.

Więcej informacji:

http://www.insert.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200