Pakiet Brightstor r11.5 zarządza w bezpieczny sposób danymi

CA (Computer Associates) wprowadził do sprzedaży oprogramowanie BrightStor r11.5. Jest to zintegrowany pakiet modularnych rozwiązań z rodziny Intelligent Storage Management, pozwalający zarządzać danymi oraz zasobami pamięci masowych.

Pakiet składa się z 13 zintegrowanych ze sobą aplikacji, które upraszczają w istotny sposób zarządzanie zapasowymi kopiami danych wykonywanymi w trybie dysk-dysk i dysk-dysk-taśma. Produkt zawiera m.in. agenta dla baz danych Sybase, dzięki czemu analiza informacji odbywa się bardzo szybko.

BrightStor r11.5 wspiera platformy 64-bitowe i systemy dyskowe średniej klasy, dostarczane przez firmy Sun, EMC i HP. Produkt współpracuje też z systemami Lotus Notes, SAP (wersja dla Linuksa) i Microsoft SharePoint.

Zobacz również:

  • Edge przetłumaczy nam ścieżkę audio wyświetlanego filmu na inny język
  • 8 błędów strategii danych, których należy unikać

Rozwiązania BrightStor r11.5 są dostępne w ramach programu licencyjnego CA FlexSelect i BrightStor Managed Capacity Pricing, dlatego użytkownicy mogą skorzystać z uproszczonego modelu licencjonowania, który bierze pod uwagę liczbę posiadanych terabajtów (metoda dotyczy systemów o pojemności od 2 do 10 TB).

Więcej informacji o produktach linii Brightstor można znaleźć tutaj.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200