PBG, ATM i Fortis Bank - spółki giełdowe z najlepszymi stronami

1 października br. podczas wieczornej gali V Kongresu Zarządów Spółek Giełdowych SEG ogłoszone zostały wyniki Konkursu Złota Strona Emitenta 2010. Laureatami czwartej edycji konkursu na najlepszą stronę internetową spółki giełdowej zostały PBG, ATM, Fortis Bank, Tele-Polska oraz Cinema City International.

PBG zwyciężyło w kategorii polskie spółki giełdowe należące do indeksów WIG20 i mWIG40, ATM w kategorii spółek należących do sWIG80, Tele-Polska w kategorii spółek notowanych na NewConnect, a Cinema City International w kategorii zagraniczne spółki giełdowe notowane na GPW w Warszawie, również na rynku NewConnect.

"Czwarta edycja konkursu Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych, w której oceniliśmy aż 522 witryny internetowe, po raz kolejny pokazała nam jak ważna dla emitentów jest komunikacja z otoczeniem za pośrednictwem Internetu" - powiedziała Beata Stelmach, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych.

W Konkursie oceniana była m.in. jasność komunikatu i zawartość informacyjna, innowacyjność komunikacji, intuicyjność, ergonomia oraz zgodność z regułami nawigacji, poprawność zastosowanych technologii, estetyka strony, opinia inwestorów indywidualnych, a także opinia inwestorów instytucjonalnych.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200