Otwarty Internet dla małych i średnich

11 maja 2001 ruszył nowy program e-biznesowy dla małych i średnich przedsiębiorstw o nazwie Open Internet. Został opracowany przez Openshop Software i Veracomp.

11 maja 2001 ruszył nowy program e-biznesowy dla małych i średnich przedsiębiorstw o nazwie Open Internet. Został opracowany przez Openshop Software i Veracomp, we współpracy z: e-direct Polska, ComArch Internet Ventures, Invar & Biuro System, eCard, aem Studio Reklamy i WebSkey.

Małe i średnie firmy uczestniczące w programie Open Internet wezmą udział w bezpłatnym seminarium na temat możliwości i zagrożeń wynikających z wykorzystywania Internetu w biznesie. Decydując się na współpracę z twórcami programu, mogą kupić kompletne rozwiązania e-biznesowe: projekt, wdrożenie i serwis systemu e-biznes, usługi hostingowe, integrację z istniejącą w firmie strukturą informatyczną, implementację systemu bezpiecznej autoryzacji i obsługi finansowej transakcji internetowych realizowanych za pomocą kart płatniczych, opracowanie graficzne systemu oraz doradztwo w zakresie e-marketingu stosowanego przy promocji firmy oraz jej produktów i usług w Internecie.

Rozwiązanie e-biznes w ramach programu Open Internet kosztuje: do 2 tys. zł (wynajem) lub do 20-30 tys. zł (pełna instalacja).

Program zostanie zaprezentowany w trakcie cyklu seminariów, które odbywać się będą w Warszawie i Krakowie. Pierwsze z nich odbyło się w 11 maja 2001 w Krakowie, w siedzibie Compendium - Centrum Edukacyjnego Veracomp SA. Organizatorami szkoleń są firmy eCard SA i Veracomp SA.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200