Oracle i Lucent będą współpracować w zakresie systemów CRM

Oracle i Lucent Technologies nawiązały porozumienie, w ramach którego zamierzają zintegrować oferowane przez siebie systemy CRM (Customer Relationship Management) i aplikacje billingowe. Umowa przewi...

Oracle i Lucent Technologies nawiązały porozumienie, w ramach którego zamierzają zintegrować oferowane przez siebie systemy CRM (Customer Relationship Management) i aplikacje billingowe.

Umowa przewiduje prowadzenie wspólnych prac rozwojowych i wprowadzanie do sprzedaży produktów, które będą skierowane na rynek handlu elektronicznego, telekomunikacji oraz dostawców usług energetycznych na całym świecie.

Współpraca dotyczy oferowanego przez Oracle'a pakietu E-Business Suite 11i oraz znajdującego się w ofercie Lucenta Kenan Arbor/BP.

Pierwszymi odbiorcami, którym do końca IV kw. br. będą oferowane nowe produkty, mają być duzi operatorzy telekomunikacyjni. Później ma się pojawić wersja systemów dla firm świadczących usługi internetowe i handlu elektronicznego.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200