Oracle Cloud Infrastructure na platformie ArrowSphere

Firma Arrow Electronics, członek Oracle Partner Network, rozszerzyła współpracę z firmą Oracle, dodając usługi Oracle Cloud Infrastructure (OCI) do swojej oferty na platformie ArrowSphere.

Oracle Cloud Infrastructure na platformie ArrowSphere

Fot. PublicDomainPictures/Pixabay

W ramach umowy zatwierdzeni partnerzy w całym regionie EMEA uzyskają dostęp do szeregu usług w chmurze Oracle, w tym do pamięci masowej, obliczeń, baz danych i analityki.

Nowoczesna chmura nowej generacji firmy Oracle została zbudowana i zoptymalizowana specjalnie po to, aby pomóc przedsiębiorstwom w bezpiecznym uruchamianiu najbardziej wymagających obciążeń. Dzięki unikalnej architekturze i możliwościom OCI pomaga zapewnić bezpieczeństwo, wydajność i oszczędność kosztów.

Zobacz również:

  • Większa wydajność nie oznacza większego TCO

„Nasza współpraca z Oracle trwa już ponad dwie dekady, a dodanie usług OCI do ArrowSphere jest kolejnym logicznym krokiem. Jesteśmy zaangażowani w pomaganie naszym klientom w rozwijaniu ich działalności w chmurze, a te produkty łączą elastyczność i korzyści kosztowe chmury publicznej z przewidywalnością, bezpieczeństwem i kontrolą środowiska on-premises. Nasi klienci chcą łatwego dostępu do rozwiązań chmurowych, a platforma ArrowSphere dostarcza je poprzez usunięcie złożoności i uproszczenie połączenia pomiędzy dostawcami chmury, Partnerami Handlowymi i użytkownikami końcowymi" – powiedział Eric Nowak, president for Arrow's enterprise computing solutions business w regionie EMEA.

„Informacja o dodaniu OCI do platformy ArrowSphere zapewni klientom większy wybór i elastyczność w korzystaniu z chmury, aby pomóc im w rozwiązywaniu najpilniejszych i najbardziej złożonych problemów biznesowych" - powiedziała Havovi Yazdabadi, vice president of EMEA technology alliances and channel w regionie EMEA w firmie Oracle. „OCI operuje obecnie w 33 regionach komercyjnych i 7 regionach rządowych, a także w wielu obszarach o znaczeniu bezpieczeństwa narodowego. Dzięki udostępnieniu usług OCI w sieci kanałów chmurowych Arrow, więcej klientów niż kiedykolwiek uzyska dostęp do chmury".

ArrowSphere pomaga partnerom w zarządzaniu, różnicowaniu i skalowaniu ich działalności w chmurze. Rynek obejmuje wszystkich wiodących dostawców „hyperscale”, a także publiczne i prywatne oferty IaaS, PaaS, SaaS i oprogramowania w chmurze. Platforma zapewnia kompleksowe zarządzanie cyklem życia chmury z funkcjami takimi jak zautomatyzowane dostarczanie, kompleksowa integracja rozliczeń, raportowanie i analityka predykcyjna. ArrowSphere oferuje również zintegrowane DevOps i konfigurowalne witryny sklepowe, które umożliwiają klientom końcowym zarządzanie własnymi transakcjami.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200