Oracle Cloud Day 2019 - przyszłość jest autonomiczna

Materiał promocyjny Jakie są dziś realne zastosowania rozwiązań autonomicznych? Jak budować przewagę z wykorzystaniem sztucznej inteligencji? Jak zwiększyć bezpieczeństwo chmury? O tym będzie można przekonać się już niebawem, 21 maja w Warszawie, podczas Oracle Cloud Day, największej konferencji Oracle w Polsce.

Dwa lata temu Larry Ellison z Oracle zaprezentował pierwszą na świecie autonomiczną, potrafiącą się samodzielnie naprawiać, optymalizować, bazę danych.

Dziś to rozwiązanie z powodzeniem działa w jednej z instytucji polskiej administracji publicznej skracając czas czynności administracyjnych nawet o 40%. Rozwiązania autonomiczne oparte na sztucznej inteligencji stały się elementem biznesowej rzeczywistości. Jak je wykorzystać? Jaką wartość biznesową ze sobą niosą? I co najważniejsze – jak je wdrażać?

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019 poświęconej zjawisku autonomiczności systemów IT. Wydarzenie odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.

W trakcie konferencji poruszone zostaną tematy związane z wykorzystaniem najnowszych technologii działających w chmurze obliczeniowej, m.in. sztucznej inteligencji w aplikacjach biznesowych, rewolucji Blockchain czy cyfrowych asystentów. Zaplanowano panele dyskusyjne z udziałem liderów Oracle Cloud i guru tej branży, a także prezentacje wybranych wdrożeń rozwiązań chmurowych. Nie zabraknie też warsztatów i prezentacji technologii na żywo.

Podczas kilkunastu inspirujących sesji eksperci Oracle i firm partnerskich oraz zaproszeni goście będą omawiali szereg zagadnień związanych z transformacją cyfrową – oto niektóre tematy:

  • Szybka migracja aplikacji ERP do chmury dzięki programowi SOAR
  • Nowa rola administratorów baz danych w epoce autonomii
  • Bezpieczeństwo informacji w chmurze
  • Nowoczesne aplikacje SaaS wspomagane przez uczenie maszynowe
  • Sprawdzone modele przenoszenia systemów do chmury
  • Autonomiczna hurtownia danych – łatwiejszy dostęp do informacji dla biznesu

Zarejestruj się już teraz!