Optimus współpracuje z Telewizją Polsat

Optimus SA podpisał dzisiaj (9 marca) z Telewizją Polsat SA umowę o utworzeniu spółki eMarket, której przedmiotem działania jest "handel i pośrednictwo z wykorzystaniem mediów elektronicznych, a w szczególności Internetu i telewizji cyfrowej".

Optimus SA podpisał dzisiaj (9 marca) z Telewizją Polsat SA umowę o utworzeniu spółki eMarket, której przedmiotem działania jest "handel i pośrednictwo z wykorzystaniem mediów elektronicznych, a w szczególności Internetu i telewizji cyfrowej". Nowa firma powstała na bazie prowadzonego przez Optimusa sklepu internetowego www.emarket.pl.

Firma eMarket nadal będzie rozwijana w zakresie działającego już sklepu internetowego www.emarket.pl. Ponadto eMarket planuje budowę drugiego kanału dostępu do klientów, działającego na platformie telewizji cyfrowej.

eMarket jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością o kapitale zakładowym 10,6 mln zł. Optimus i Telewizja Polsat objęły po 50% udziałów. Optimus obejmuje 1300 udziałów w formie gotówkowej i 4000 udziałów jako aport, który stanowić będzie posiadany przez firmę sklep internetowy i niezbędna do jego funkcjonowania infrastruktura.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200