Oprogramowanie Insertu w ASP

Wrocławska firma, przy współpracy z Polskim Centrum Teleinformatyki, będzie udostępniać przez Internet popularne aplikacje Subiekt, Rachmistrz i Rewizor.

Insert przy współpracy z Polskim Centrum Teleinformatyki zamierza wkrótce udostępnić aplikacje Subiekt, Rachmistrz i Rewizor w modelu ASP. Jak utrzymuje producent, za korzystanie z oprogramowania pobierane będą opłaty w wysokości kilkudziesięciu złotych miesięcznie za pojedynczy moduł, niezależnie od liczby użytkowników. W ramach opłaty abonamentowej klientom zapewnione zostaną również usługi tworzenia kopii zapasowych i bezpłatnych uaktualnień oprogramowania.

Spółka Polskie Centrum Teleinformatyki, powstała w połowie 2000 r., specjalizuje się w usługach outsourcingowych. Firma świadczy usługi dla przedsiębiorstw głównie z branży przemysłowej. Poprzez współpracę z Insertem PCT poszerza swoją ofertę ASP. W tym modelu firma udostępnia już aplikację SAP, pakiet biurowy Microsoftu oraz oprogramowanie komunikacyjne na bazie Lotus Notes/Domino.

Zobacz również:

  • Włoska firma opracowała własną wersję Pegasusa
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200