OpenAI poszerza ofertę o płatną wersję usługi ChatGPT

OpenAI poszerzyła w tym tygodniu ofertę o płatny, pilotażowy plan subskrypcji ChatGPT nadając mu nazwę ChatGPT Plus. Oprogramowanie wykorzystuje sztuczną inteligencję i - jak zapewniają jego twórcy - potrafi tworzyć wiersze, e-maile i pisać teksty w taki sam sposób, jak robi to człowiek.

Grafika: mohamedhassan/freerangestock

Usługa ChatGPT Plus kosztuje w podstawowej konfiguracji od 20 USD miesięcznie i w porównaniu z ChatGPT zapewnia szereg korzyści w porównaniu ze standardowym charbotem ChatGPT, w tym szybki dostęp do chatbota nawet w godzinach szczytu, szybsze czasy reakcji i priorytetową ścieżkę dostępu do nowych funkcji i ulepszeń. Jednocześnie darmowa usługa ChatGPT jest dalej dostępna w niezmienionym kształcie.

Jeśli chodzi o ChatGPT Plus, to usługa jest obecnie dostępny tylko dla klientów w USA. OpenAI mówi, że rozpocznie proces zapraszania osób z listy oczekujących w nadchodzących miesiącach i zamierza w najbliższym czasie rozszerzyć ją na dodatkowe kraje i regiony. OpenAI informuje, że uruchomiła ChatGPT jako wstęp do badań, aby dowiedzieć się więcej o mocnych i słabych stronach rozwiązania oraz zebrać opinie użytkowników, co pomoże jej ulepszyć narzędzie.

Zobacz również:

  • Microsoft zapowiada nową linię małych modeli językowych AI
  • Oficjalna premiera modelu Llama 3
  • Blaski i cienie AI
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200