Onet odcięty od świata

Telekomunikacja Polska SA niespodziewanie odłączyła Onet od sieci Polpak-T. Tym samym serwisy jednego z największych polskich portali stały się niedostępne dla internautów.

Internauci od rana nie mogą połączyć się z Onet.pl, jednym z największych polskich portali internetowych. Od paru godzin pod adresem portalu (www.onet.pl) można przeczytać komunikat, który przytaczamy poniżej w całości.

"Szanowni Państwo!

Z powodu niezapowiedzianej wymiany urządzeń w krakowskiej Telekomunikacji Polskiej SA zostaliśmy dzisiaj rano zaskoczeni całkowitym odcięciem wszystkich naszych łączy do sieci Polpak-T. W efekcie wszystkie usługi i serwisy Onet.pl nie będą dostępne dla większości użytkowników.

Bardzo przepraszamy za tę przykrą dla Państwa i dla nas sytuację. Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić, że Onet nie ponosi za nią winy. Nie zostaliśmy poinformowani przez TP SA o jej planach. Nie uzyskaliśmy żadnej oficjalnej informacji o terminie ponownego przywrócenia łączności - prawdopodobnie nastąpi to w ciągu kilku godzin. Nie komentujemy takiego traktowania przez TP SA swoich klientów, pozostawiając Państwu jego ocenę.

Onet.pl"

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200