Obserwatorium Zarządzania pomaga zrealizować biznes

Rozpoczęła się II tura naboru pomysłów na biznes organizowana przez Fundację Obserwatorium Zarządzania. Zwycięskie pomysły przedsiębiorców, menadżerów i naukowców mogą liczyć na wsparcie finansowe i profesjonalne doradztwo.

Zgłoszenia do Inkubatora Obserwatorium Zarządzania mogą składać osoby z doświadczeniem zawodowym, w szczególności specjaliści, menadżerowie, naukowcy i przedsiębiorcy, którzy potrzebują kapitału na realizację swoich pomysłów na biznes. Pomysły mają dotyczyć głównie szeroko pojętych usług profesjonalnych m.in. w zakresie konsultingu, marketingu, prawie, informacji i komunikacji, informatyki, zarządzania wiedzą, edukacji oraz architektury, usług i rozwiązań opartych na nowych technologiach oraz usług i rozwiązań w obszarze elektrotechniki. Zgłoszenia przyjmowane są do 29 lutego 2012 roku. Autorzy najlepszy pomysłów mogą liczyć na profesjonalne doradztwo w opracowaniu biznesplanu, analizy rynku, konsultacje eksperckie oraz do 200 000 euro na rozpoczęcie biznesu. Inkubator Obserwatorium Zarządzania jest prowadzony przez Fundację Obserwatorium Zarządzania, instytucję otoczenia biznesu, zajmującą się problemami przedsiębiorczości, wdrażania innowacji oraz edukacji ekonomicznej społeczeństwa i biznesu. Projekt jest finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200