OVHcloud Engage – budowanie ekosystemu chmury oznacza wspólne korzyści

Foto: Pexels / Peng LIU

Materiał partnera

Firma OVHcloud, największy europejski dostawca chmury, zakończyła ostatni tydzień czerwca wydarzeniem OVHcloud Engage, dedykowanym członkom ekosystemu (Open Trusted Cloud, Startup Program oraz Partner Program), dla których i z którymi wspólnie tworzy rozwiązania chmurowe.

Podczas wydarzenia zorganizowanego w Warszawie, przedstawiciele OVHcloud przedstawili portfolio wprowadzanych produktów oraz przyszłych rozwiązań, a następnie omówili je podczas serii paneli oraz sesji Q&A, by móc jeszcze lepiej dostosować ofertę do oczekiwań odbiorców. Oprócz podróży po rozwiązaniach przyszłości, które pomogą przygotować się na wyzwania jutra, dostawca uhonorował także szczególnie zaangażowanych partnerów i startupy.

OVHcloud Partner Program, skupiający partnerów na całym świecie, stworzono, by umożliwić współpracującym firmom szybkie i płynne wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, zapewniających trwałą przewagę na konkurencyjnym i dynamicznie rozwijającym się rynku. Partnerzy wyróżnieni podczas tegorocznego OVHcloud Engage to:

Astrafox - polska firmą konsultingowa, dostarczająca organizacjom wiedzę i nowoczesne technologie, aby mogły skutecznie podejmować trafne decyzje biznesowe w oparciu o dane, została nagrodzona w kategorii Wschodząca Gwiazda (Raising Star Partner of the Year).

VivaDrive, oferującą innowacyjne rozwiązania dla flot i ich managerów, nagrodzono w kategorii Gwiazda Innowacji (Innovation star Partner of the Year).

Techstep Poland (Famoc), odznaczony w kategorii Champion, odnotował największy wzrost w 2021 roku (Growth Champion Partner of the Year).

Nagrody przyznano także startupom, współpracującym w ramach OVHcloud Startup Program. Inicjatywę tę zainicjowano w 2015 roku z ambicją zapewnienia startującym firmom bezpiecznego, innowacyjnego i skalowalnego środowiska, by mogły się dynamicznie rozwijać. Startupy wyróżnione podczas tegorocznego spotkania to:

• CUX.io, polski startup specjalizujący się w wykorzystywaniu machine learning do analizy predyktywnej, nagrodzono w kategorii Startup 2021 roku w zakresie rozwiązań AI (AI Startup of the Year).

• MedApp, prężnie rozwijająca się innowacyjna spółka z branży medtech, notowana na giełdach w Warszawie i Frankfurcie, otrzymała kategorię Startup 2021 roku w zakresie rozwiązań medycznych (Healthcare Startup of the Year).

• Share.P, innowacyjny system, który digitalizuje istniejącą infrastrukturę parkingową i rozwiązuje problemy z parkowaniem samochodów i ładowaniem pojazdów elektrycznych, nagrodzono w kategorii Startup 2021 roku w zakresie zrównoważonego rozwoju (Sustainable Startup of the Year).

Dodatkowo, podczas spotkania przyznano specjalne wyróżnienia dla współpracujących firm z Ukrainy:

• W kategorii Partner Program (Partner Program Special Prize) wyróżniono: GoodStream oraz Unihost

• W kategorii Startup Program (Startup Program Special Prize) wyróżniono: Horos.Tech, Decision Managment Automation oraz SoMo bot

Serdecznie dziękujemy wszystkim klientom i partnerom, z którymi mogliśmy się spotkać w tak licznym i inspirującym gronie, za udział i zaangażowanie. Cieszymy się, że wspólne działania umożliwią nam dostarczanie potrzebnych rozwiązań, które przyspieszą i ułatwią biznes w złożonym ekosystemie chmury – podkreśla Robert Paszkiewicz, VP OVHcloud CEE.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]