OTC w Warszawie

W warszawskim hotelu Marriott w dniach 5 -6 marca miała miejsce wystawa sprzętu amerykańskiej firmy Output Technology Corporation.

W warszawskim hotelu Marriott w dniach 5 -6 marca miała miejsce wystawa sprzętu amerykańskiej firmy Output Technology Corporation. Zaprezentowano drukarki igłowe i laserowe przeznaczone do ciągłego długotrwałego druku. Drukarki OTC przeznaczone są do pracy w bankach, ośrodkach obliczeniowych, przy fakurowaniu. Sprzęt OTC jest skonstruowany tak, aby przy najniższej cenie zapewnić użytkownikom największą szybkość pracy i niezawodność. Drukarki igłowe OTC drukują na wstędze papierowej o szerokości do 15 cali z szybkością od 300 do 900 linni na minutę. Gwarantowany czas bezawaryjnej pracy wynosi 2 lata.

Firma OTC zaprezentowała po raz pierwszy w Polsce drukarkę laserową drukującą na wstędze papierowej. Szybkość druku dzięki zastosowaniu specjalnego kontrolera z procesorem Motorola 68020 wynosi 16 stron formatu A4 na minutę. Drukarka może pracować w sposób ciągły przez 12 godzin.

Drukarki w Polsce rozprowadzane i serwisowane są przez firmę Warszawa. Wszystkie • drukarki igłowe OTC oferowane prze wyposażone są w matryce polskich znaków zgodnych ze standardem Mazowia. Jak informuje Prezes firmy Krzysztof Musiał, największą popularnością wśród klientów cieszy się drukarka OTC model 850 XL. 0-G.)


TOP 200