O projektach należy rozmawiać szczerze

Letni sezon podcastów Computerworld to rozmowy z menedżerami firm technologicznych, przeprowadzone przy okazji tworzenia naszego dorocznego raportu Computerworld TOP200. To unikalna dawka wiedzy o tym, jak zmienia się polskie IT. Zapraszamy do słuchania.

Gorący sezon na gorące lato. Gorące technologie, wygrzane rozwiązania, palące problemy i zarazem chłodne spojrzenie na transformację cyfrową. To wszystko znajdziecie w naszych podcastach firmowanych tym razem logo raportu TOP200. Wszystkie podcasty są dostępne już w naszej strefie Tech Trends oraz TUTAJ, wraz z tradycyjnymi wywiadami przeprowadzonymi w ramach raportu.

NTT Data Business Solutions (do niedawna Itelligence) to mocny gracz na rynku rozwiązań SAP. Dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi z sukcesem wdraża rozwiązania cyfryzacyjne na polskim i nie tylko polskim rynku. Szefowie spółki wierzą, że właściwe wdrożenie projektu wymaga zaangażowania każdej ze stron – również klienta, a o sprawach trudnych należy rozmawiać szczerze, by unikać błędów na przyszłość. Tylko takie podejście może gwarantować transparentność projektu i wygraną. W tym podcaście Piotr Grzegorski wraz z Computerworld szukają odpowiedzi na pytania o miarę udanego projektu i budowanie z klientem wspólnego rozumienia cyfrowej transformacji.

Zobacz również:

  • Nowy podcast Computerworld Tech Trends
  • Strategiczna współpraca NTT DATA Business Solutions i Beyond.pl
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200