Nowy terminal Innovaphone

BriNet ISDN Systems wprowadza do oferty nowe urządzenie Voice-over-IP.

Firma BriNet ISDN Systems wprowadziła do oferty nowe urządzenie Voice-over-IP. Terminal-adapter IP Innovaphone IP 21 uzupełnia ofertę urządzeń VoIP firmy Innovaphone. Pozwala on na podłączenie dotychczas posiadanych dwóch urządzeń analogowych takich jak telefony, faksy, automatyczne sekretarki itp. oraz domofonu do infrastruktury sieci IP.

Dzięki innovaphone IP 21 istnieje możliwość wysyłania i otrzymywania faksów poprzez sieć IP. Możliwe jest też podłączenie zewnętrznego domofonu dla odbierania połączeń i rozmowę z osobą poprzez sieć IP. Dostępne są także wszelkie inne funkcje jak np. CLIP (prezentacja numeru wywołującego) itp. Terminal połączony jest z siecią IP za pomocą interfejsu Ethernet. Dzięki zgodności z protokołem T.38, urządzenie gwarantuje poprawną pracę i zapewnia wsparcie dla technologii Fax-over-IP.

Urządzenie nie zajmuje pasma w czasie gdy dane nie są transmitowane. Zapotrzebowanie na szerokość pasma waha się pomiędzy 10-15 kbit/s. Usługi takie jak poł. oczekujące, przekazywanie wywołań, poł. brokerskie itp. są zgodne ze standardem H.450.Innovaphone IP 21 jest również kompatybilny z innymi standardami VoIP, bramami VoIP, Gatekeeperami. Urządzenia analogowe mogą być podłączane w ten sam sposób jak do normalnej centrali telefonicznej lub do linii miejskiej.

Dzięki pamięci flash IP 21 może być wstępnie pre-konfigurowany,a z racji wewnętrznej auto-konfiguracji jako DHCP client adres IP jest przydzielany automatycznie. Możliwe jest także ręczne przydzielenie adresu IP.

Więcej informacji:

BriNet ISDN Systems

ul. Milionowa 21, 93-105 Łódź

tel. 0-42 6301880, fax 0-42 6308446

www.brinet.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200