Nowy system dla małych firm w ofercie Humansoft

Pod koniec września do oferty radomskiej firmy dołączy oprogramowanie przeznaczone dla firm zatrudniających od kilku do kilkunastu osób. System MiniCorax ma być dostosowany do specyfiki małych firm z sektora handlowego, usługowego i produkcji opartej na kompletacji wyrobów.

Oprogramowanie MiniCorax to dedykowana dla mniejszych firm wersja zintegrowanego systemu Corax. Oprogramowanie ma być również dostosowane do możliwości finansowych firm z sektora MSP. Koszt licencji podstawowego pakietu funkcjonalnego to ok. 350 zł brutto.

W skład podstawowej wersji oprogramowania wejdą m.in. moduły wspierające zarządzanie sprzedażą, zakupami i gospodarką magazynową oraz rozliczenia z Urzędem Skarbowym, a także rozrachunki z klientami i odbiorcami. "W standardowej wersji rozwiązania znajduje się także aplikacja CRM oraz gotowe narzędzie, umożliwiające analizowanie poziomu sprzedaży, zakupów i stanów magazynowych" - mówi Tomasz Fidos, prezes Humansoft. Według niego oprogramowanie jest proste w obsłudze i może być łatwo rozbudowywane. W skład bardziej rozbudowanych wersji funkcjonalnych wejdą m.in. rozwiązania wspierające zarządzanie obszarem kadrowo-płacowym, księgowością, serwisem i usługami posprzedażnymi oraz prostą działalność wytwórczą. Przedstawiciele firmy Humansoft podkreślają również, że w miarę rozwoju organizacji możliwe jest płynne przejście do opartego na tej samej infrastrukturze systemu Corax. Sprzedaż oprogramowania będzie prowadzona za pośrednictwem sieci partnerów wdrożeniowych. Oficjalnie system MiniCorax zadebiutuje na rynku na przełomie września i października br.

Przeczytaj też:

Nowy system planistyczny w ofercie Simple

Microstrategy będzie oferować mobilny system Business Intelligence za darmo

Nowy system analityczny Oracle oficjalnie ukończony

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200