Nowy system HR w Polsce

Szczecińska firma DMZ wprowadziła do Polski nowy system kadrowo-płacowy - Loga 2001. Jego wytwórcą jest niemiecki producent oprogramowania P&I.

Szczecińska firma DMZ wprowadziła do Polski nowy system kadrowo-płacowy - Loga 2001. Jego wytwórcą jest niemiecki producent oprogramowania P&I.

Dotychczas DMZ oferował własne rozwiązanie HR - system Karo (wdrożony m.in. w Banku Millennium). Pracuje ono jednak wyłącznie na platformie IBM AS/400. Chcąc rozszerzyć ofertę na inne platformy, przedstawiciele szczecińskiej firmy podpisali w 2000 r. umowę z niemieckim partnerem. Prace nad lokalizacją i dostosowaniem systemu do polskich uwarunkowań prawnych systemu Loga 2001 trwały prawie dwa lata.

DMZ zamierza współpracować przy sprzedaży programu Loga2001 z kilkoma partnerami w Polsce, w tym IBM, Intentia, GEAC i Hansa Business Solutions. Trzej ostatni będą zapewne uzupełniać własne rozwiązania systemów wspomagających zarządzanie tym właśnie modułem zarządzania personelem.

Na pakiet Loga 2001 składa się jądro systemu realizujące wyłącznie funkcje związane z ewidencją i naliczaniem płac oraz dodatkowe moduły Loga HRMS i Loga ERM wspomagające zarządzanie personelem. System może korzystać z bazy danych Oracle, IBM DB2 i Microsoft SQL Server.

DMZ jest członkiem polsko-niemieckiej grupy DMS-DMZ.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200