Nowy sposób zarządzania istniejącymi bazami danych

Firma Approach Software Corp. opracowała nowy program zarządzania bazami danych Approach, pracujący w środowisku Windows, który może być użyty do operowania na istniejących bazach DOS-owych.

Firma Approach Software Corp. opracowała nowy program zarządzania bazami danych Approach, pracujący w środowisku Windows, który może być użyty do operowania na istniejących bazach DOS-owych. Umożliwia to natychmiastowe przeniesienie istniejącej bazy do środowiska Windows, bez oczekiwania aż pojawi się Windowsowa wersja używanego programu. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość jednoczesnego korzystania z baz w różnych formatach: dBase III+, dBase IV, Paradox i Oracle SQL.

Tworzenie formatu nowej bazy, formularza raportu, wprowadzania danych czy zapytania sprowadza się do manipulowania za pomocą myszy obiektów graficznych na ekranie. Do tworzonych formularzy można włączać dowolne obiekty graficzne w formatach: TIFF, BMP, PCX, EPS i WMF. Do bazy dołączony jest Adobe Type Manager 2.0 dający dostęp do dużej liczby fontów. Cena - 399 USD.


TOP 200