Nowy serwis internetowy Castorama Polska

Na początku kwietnia miała miejsce premiera nowego serwisu internetowego znanej sieci handlowej Castorama Polska. Serwis działający pod adresem http://www.castorama.pl został w całości zaprojektowany i zrealizowany przez firmę Magprojekt.

Nowy serwis internetowy Castorama Polska
Serwis jest on znacznie bardziej rozbudowany od poprzedniego i stanowi niemalże encyklopedię wiedzy z dziedziny budowlano-remontowej.

Twórcy serwisu twierdzą, iż czytelna kompozycja stron, oraz zastosowanie wydajnych mechanizmów bazodanowych sprawia, że dodarcie do interesujących użytkownika informacji nie stwarza najmniejszego problemu.

Zobacz również:

  • Mroczne sekrety zarządzania danymi
  • Darmowy hosting bije rekordy popularności

Witryna Castoramy skierowana jest nie tylko do potencjalnych konsumentów. W dziale PRACA można znaleźć kilkanaście ofert zatrudnienia, wraz z dokładną charakterystyką każdego stanowiska. Plusem serwisu ma być rozbudowany dział PORAD, FORUM oraz FAQ. Dzięki tym elementom Klient nie ma pozostawać sam na sam z produktem, ale również zasięgnąć wyczerpujących informacji związanych z jego właściwym zastosowaniem i użytkowaniem. Dział Porad ma stać się cennym źródłem wiedzy dla początkujących majsterkowiczów, zaś tym wytrawnym pozwolić usystematyzować posiadaną już wiedzę.

Kolejnym plusem serwisu mają być interaktywne mapy wszystkich sklepów w całej Polsce wraz z asortymentem, dzięki czemu Klient może dokładnie zaplanować zakupy i odnaleźć wszystkie interesujące go produkty jeszcze przed wizytą w sklepie.

Konkurs na projekt, wykonanie i obsługę stron internetowych Castoramy wygrała firma Magprojekt (http://www.magprojekt.pl ), istniejąca na rynku od 1998r.

"Nasz przepis na sukces to mały, skoordynowany i skuteczny zespół specjalistów. Nie twierdzimy, że jesteśmy najlepsi, ale nie boimy się rywalizacji z potentatami. Nasza praca prywatnie jest naszą pasją. Zwycięstwo w konkursie Castoramy jest dowodem na to, iż często liczy się dobry pomysł i jakość jego realizacji. Nasi Klienci wiążą się z nami na lata, a to dla nas największy dowód uznania", mówi Magdalena Gogół kierownik działu Obsługi Klienta.

Do grona Klientów Magprojekt należą firmy medyczne, farmaceutyczne, kosmetyczne, lokale gastronomiczne oraz, organizacje pozarządowe: "Od września 2001 r. jesteśmy partnerem internetowym Polskiej Akcji Humanitarnej. Obsługujemy, nowy dynamiczny serwis dla PAH oparty o bazy danych, oraz serwis tworzony przez PAH i Longman Polska pod nazwą Pomagamy".http://angielski.pomagamy.pl .

Więcej informacji:

http://www.magprojekt.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200