Nowy podcast Computerworld TOP200

Bezpieczeństwo jest dziś priorytetem. Skala ataków oraz ich stale poszerzająca się powierzchnia zmuszają organizacje do zwiększonego wysiłku w zakresie ochrony kluczowych danych.

Rozpoczynamy nową serię podcastów związanych z naszym najważniejszym raportem, Computerworld TOP200.

Uodpornienie przedsiębiorstwa na zagrożenia to już nie tylko inwestycje w najlepsze technologie defensywne, ale dogłębna zmiana samej organizacji. Coraz częściej firmy budują na nowo strategię bezpieczeństwa zasobów w oparciu o filozofię Zero Trust.

Zobacz również:

  • Brak zaufania? To się opłaca…
  • Zero Trust jest podstawą nowego środowiska pracy

W tym nowy podejściu jest też miejsce na technologię, która kontrolując dostępy, automatyzując procesy zarządzania bezpieczeństwem, wpisuje się w model zerowego zaufania. Należy jednak pamiętać, że do budowania bezpiecznego firmowego świata

potrzebne jest komplementarne spojrzenie na technologię i na ludzi jej używających.

W tym podcaście rozmawiamy z Michałem Iwańskim, ekspertem z firmy Cloudware Polska o umiejętnym łączeniu takich narzędzi jak np. IBM CloudPak for Security z dogłębną, ludzką, zmianą strategii organizacji.

Zapraszamy do słuchania.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200