Nowy modem z V.92

W marcu 2002 roku firma Fincom Poland wprowadzi do sprzedaży nowy produkt marki Microcom – modem InPorte/L. Jest to wewnętrzny faxmodem V.92 pracujący na magistrali PCI.

W marcu 2002 roku firma Fincom Poland wprowadzi do sprzedaży nowy produkt marki Microcom – modem InPorte/L. Jest to wewnętrzny faxmodem V.92 pracujący na magistrali PCI, na platformach 95/98/Me/2000/XP.

Produkt ten jest następcą modelu DeskPorte 56K Internal/L i podobnie jak on wyposażony jest w najnowszy procesor firmy Lucent - Agere.

Zobacz również:

Obsługuje większość standardów transmisji przeznaczonych dla modemów analogowych, w tym V.90 i najnowszy standard V.92. Faks obsługiwany jest z najwyższą prędkością równą 14000 b/s.

Producent twierdzi, że przy projektowaniu tego modemu poświęcono dużo uwagi na zwiększenie odporności modemu na przepięcia i stabilności pracy w liniach telefonicznych o niskiej jakości.

W komputerze klasy PC z zainstalowaną kartą dźwiękową, Microcom/L może pracować jako telefoniczny automat zgłoszeniowy. Do modemu standardowo dodawany jest program do faksowania BVRP WinPhone w polskiej wersji językowej, komplet sterowników oraz instrukcja użytkowania w języku polskim.

Modem objęty jest 3-letnią gwarancją.

Sugerowana cena netto za produkt w wersji pudełkowej (dla klienta końcowego) to ok 89 zł.

Więcej informacji:

http://eshop.fincom.pl


TOP 200