Nowy gracz na rynku kart graficznych - Twintech

Firma eXtremeMem poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowej marki kart graficznych Twintech Graphics. W ofercie znalazły się rozwiązania dla budżetowych konfiguracji, jak również najmocniejsze układy, dedykowane amatorom wydajnych rozwiązań np. dla miłośników gier komputerowych z zasobnym portfelem.

eXtremeMem zaoferuje kilkanaście modeli kart, bazujących na układach nVidia - od GeForce 8600 po 9800GX2. Do dyspozycji będą zarówno modele referencyjne jak i znaczna część kart z podkręconymi, w stosunku do oryginalnych, parametrami (modele z oznaczeniem XT, XXT) oraz wydajniejszym chłodzeniem, np. z rozwiązaniami firmy CoolerMaster.

Nowy gracz na rynku kart graficznych - Twintech

karta graficzna Twintech

Jak zapowiada firma, ceny brutto dla końcowego odbiorcy powinny kształtować się na poziomie: GeForce 8600GT 512MB DDR2 - ok. 209zł, GeForce 9600GT w zależności od wersji ok. 435 - 470zł, GeForce 9800GTX - ok. 899zł. Jeszcze w tym miesiącu karty graficzne powinny pojawić się w sklepach. Oferowane będą z dwu letnią gwarancją.

Zobacz również:

  • Nvidia: przychody z centrów danych wzrosły o 79% w pierwszym kwartale
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200