Nowy Dyrektor Zarządzający na Polskę w Lexmark

Od początku 2022 roku stanowisko Dyrektora Zarządzającego w Lexmark Polska obejmie Mariusz Ożarowski, który dotychczas odpowiadał za proces serwisowy m.in. na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, krajach Bałtyckich i Półwyspu Iberyjskiego.

Nowy Dyrektor Zarządzający na Polskę w Lexmark

Mariusz Ożarowski, Lexmark, fot. mat. PR

Mariusz Ożarowski od początku swojej kariery zawodowej związany był z branżą IT. W 1996 r. został szefem działu IT spółki Cuprum KGHM. Rok później objął stanowisko kierownika Service Delivery na kraje Europy Środkowo-Wschodniej w firmie Lexmark.

„Ogromnie cieszę się z okazanego mi zaufania. Jestem przekonany, że moje wieloletnie doświadczenie, kompetencje i wiedza przyczynią się do dalszego budowania pozycji Lexmark jako silnego partnera biznesowego i lidera na rynku obrazowania, a także firmy odpowiedzialnej społecznie, rozwijającej się w sposób zrównoważony. Przede mną wiele wyzwań i ambitnych planów do zrealizowania, ale takie wyzwania napędzają mnie do działania” – mówi Mariusz Ożarowski.

Zobacz również:

  • Nowa szefowa kanału partnerskiego w Hewlett Packard Enterprise Polska

Mariusz Ożarowski zastąpi na tym stanowisku Grzegorza Najdę, który zarządzał firmą przez ostatnie 9 lat, a teraz pozostaje w strukturach firmy i przechodzi do centrali Lexmarka.

„Przez ostatnie 9 lat zaangażowany byłem w budowanie biznesu Lexmark w Polsce i Europie Srodkowej. Z sukcesem przeprowadziłem firmę przez transformację cyfrową, teraz zamierzam wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenia z bardzo wymagającego rynku Europy Srodkowej, do rozwoju marki Lexmark globalnie – mówi Grzegorz Najda, Global OEM Business Development Manager”.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200